Örgü Modelleri

Trend Örgü Modellerine 3 Örnek

Trend Örgü Modellerine 3 Örnek

Örgü çeşitleri genellikle kadınlar tarafından çok fazla tercih edildiği için birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Her kadının zevkine ve isteğine göre şekillenen örgü modelleri  özellikle kış aylarında kadınların vazgeçilmez hobileri arasında yer almaktadır. Örgü modelleri elbette ki çeşitli olduğu için her birey farklı bir model tercih etmektedir ancak günümüzde en çok tercih edilen bazı modeller de bulunmaktadır:

Vazgeçilmez Bereler

Örgü modellerine örnek olarak en çok tercih edilen modeller arasında özellikle kış aylarında bereler örnek verilebilir. Hem kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında olduğu için hem de kış aylarında en çok tercih edilen parçalar oldukları için bereler sezonun en trend örgüleri arasında yer almaktadır. kadınların zevk ve isteklerine göre farklı renk ve modellerde oluşturulabilen bereler hem pratik oldukları için hem de örmesi uzun zaman almadıkları için oldukça kullanışlı parçalardır.

renkli-atki

Sıcacık Atkılar

Yine aynı şekilde kış aylarında en çok tercih edilen ve trend olan parçalar arasında atkılar yer almaktadır. Bereler ile kombinlenebilen atkılar hem kışın sıcacık tutmakta hem de modelleri ile şık bir görüntü vermektedirler. Atkıları örmesi son derece kolay ve pratik olduğu için örgüye yeni başlayanlar da kolaylıkla model oluşturarak örebilemektedirler. Aynı zaman da örgü denilince akla ilk gelen modellerden birisi atkılar da olmaktadır. Daha büyük ve geniş olarak örüldüğünde şal olarak  da kullanılanabilen atkılar kadınların vazgeçemedikleri kış aksesuarları arasındadır.

pempe-patik

En Popüler Örgü Bebek Patikleri

Örgü modelleri arasında özellikle çocuklar adına en çok tercih edilen çeşit patikler olarak bilinmektedir. Yeni doğum yapmaya hazırlanan annelere de sık sık hediye edilen bebek patikleri hem pratik örülebilmektedir hem de pek çok çeşidi olduğu için ortaya renkli görüntüler çıkabilmektedir. Trend örgüler arasında yer alan bebek patikleri özellikle yeni doğan bebeklere giydirmek amacıyla sıkça tercih edilmektedir. Örgü örmenin kadınlar arasında moda haline gelmesi ve hobi olarak tercih edilmesi ile birlikte bebek patikleri de oldukça çeşitlenmiştir. Buna örnek oluşturulabilecek daha bir çok patik modeli bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Son Moda Yün Örgüler başlıklı makalemizde sık kullanılan örgüler, son moda örgüler ve trend örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status