Tığ İşi Yazma Modelleri

Tığ İşi Yazma Modelleri

Tığ işi yazma modelleri, hanımların günlük hayatlarında sıklıkla kullandıkları, çeyizlerinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Bilindiği üzere, çeyizler içerisinde belki de en çok emek verilen ürünler yazmalar ve tığ işi oyalardır. Yazma kenarları başörtüsü ve şallarımızın kenar kısımlarını oluşturmaktadır. Tığ ile örülen yazmalar, neredeyse aklınıza gelen her türlü şekil ve detaylar ile örülebilmektedir. Tığ işi modellerinde, yalnızca bir şekil hayal etmeniz ve bu şeklin içini doldurmanız size çok şık oya modelleri verecektir. İnternet sitemizde yer alan modelleri takip ederek siz de kendiniz için uygun modelleri belirleyebilir, bunları örmeye başlayabilirsiniz. Yazma modelleri, dilerseniz hazır olarak alabileceğiniz dilerseniz de modellere bakarak örebileceğiniz unsurlar.

Tığ İşi Yazma Modelleri Çiçek Modelleri

Tığ işi yazma modelleri oluşturmak istiyorsanız ve çiçek oluşturacaksanız, çok basit bir şekilde bunu yapabilmeniz mümkündür. Aşağıda yer alan galerimizden bu modelleri bulabilir, en beğendiğiniz çiçek motiflerini işlemeye başlayabilirsiniz. Bu modelleri kendisi için oluşturan pek çok kişi bulunduğu gibi yazma kenarı örüp bu modelleri satan pek çok kişi de bulunmaktadır. Tığ işi ile örmüş olduğunuz bu modeller, oldukça dikkat ve ciddi emek gerektiren, yazmalarınızı renklendirecek detaylar arasında yer almaktadır. Tığ ile yazmalar çeyizlerimizin olmazsa olmazlarıdır ve pek çok yazma kenarı, yazmalara işlenirken, pek çoğu da sonraki kuşaklara aktarılmak üzere çeyizliğin bir köşesine kaldırılmaktadır.

Tığ İşi Yazma Nerelerde Kullanılır?

Tığ işi yazma modelleri, çeyizlerimizin her köşesinde kullanılabilmektedir. Nevresim kenarlarına işlenebileceği gibi, baş örtülerine ve yazmaların da kenarlarına da dikilerek hoş şekiller oluşturabilmektedirler. Bayan çeyizlerinin renklenmesine imkan sağlayan yazma modelleri pek çok kişinin de örmek istediği ürünler arasında yer almaktadır. Tığ işi yazma elde etmek istiyorsanız yazma modellerini hazır olarak almayı tercih edebilir, ya da galerimizden bulmuş olduğunuz onlarca farklı modeldeki yazma kenarını işlemeyi deneyebilirsiniz. Tığ işi yazma modellerine merakınız varsa, internet sitemiz aracılığı ile en beğenilen ve en şık yazma kenarı modellerine ulaşabilir, bir motif örnek alarak kendi yazma kenarınızı örmeye başlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Havlu Kenarları Örnekleri başlıklı makalemizde havlu kenarı örnekleri 2017, havlu kenarı örnekleri 2017 iğne oyası ve havlu kenarı örnekleri tığ işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: tig isi patik modelleri,Degisik tig isi yazma ornekleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Örgü modelleri, Tığ İşi, İğne Oyası, El İşi, Kadın Hobileri

Tığ İşi Yazma Modelleri Tığ İşi Yazma Modelleri |
DMCA.com Protection Status