Tığ İşi Örgü Modelleri


Modern ve Estetik Tığ İşi Örgü Modelleri

Örgü örmeyi seven bayanlar kendi becerilerine göre tığ, şiş veya iğne ile farklı modeller yaparak örgü aktivitesini her açıdan değerlendirmektedirler. Örgü örme sanatında bayanların genel olarak kullanmayı tercih ettiği tığ ile yapılabilecek birçok model bulunmaktadır. Buna bağlı olarak ciddi anlamda yenilenme söz konusu olan tığ işi örgü modelleri ile ilgili 2019 yılında hangi modeller ile karşılaşacağınızı, neler yapabileceğiniz konusunda örneklere yer verelim.

Tığ ile öreceğiniz modeller hem daha basit hem de daha şık bir görüntü oluşturmaktadır. Siz de tığ kullanarak örgü örmek istiyorsanız sayfamızda detaylı anlatımıyla yer alan tığ işi örgü modellerinden zevkinize, tarzınıza uyum sağlayacak bir örnek yapmayı tercih edebilirsiniz. Tığ ile aklınıza gelebilecek birçok ürünü kolay bir şekilde örebilirsiniz.

Örneğin; tığ işi yelek, tığ işi lif, tığ işi paspas, tığ işi havlu kenarı, tığ işi yazma kenarı, tığ işi hırka, tığ işi örgü çanta, tığ işi bebek yelekleri, tığ işi yazma modelleri, tığ işi battaniye vb. şeklinde listeyi uzatmak mümkündür. Bayanlar tığ ile genellikle tığ işi yazma kenarları işlemeyi tercih etmektedirler. Yeni trend tığ oyalarında artık boncuk kullanımına yer verilmemektedir.

Modern yaşama ayak uydurmaya çalışan gençler özellikle çeyizleri için hazırladıkları ya da hazırlattıkları tığ oyalarında yeni tığ oyası modellerine yer vermektedirler. Siz de farklı tasarımlara sahip model arayışındaysanız tığ işi örgü modelleri kategorimizde ilginizi çekebilecek, yapımı basit olan ve detaylı anlatımına yer verdiğimiz birçok tığ işi örgü modelimiz bulunmaktadır.Sizler için hazırlamış olduğumuz 20 adet İğne oyası modeli, Anadolu’da en çok kullanılan, çeyizlerin olmazsa olmazı...
Bebeklerin kış aylarında sıcak kalmaları için üzerine örtülecek tığ ile battaniye yapımı sayesinde hem şık...
Tığ işi yazma modelleri, hanımların günlük hayatlarında sıklıkla kullandıkları, çeyizlerinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Bilindiği...
Bu makalemizde sizlere tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı hakkında bilgiler vermek istiyoruz.Bu soğuk kış...
Tığ ile Tunus İşi Örgü Lif Yapımı  kolay bir modeldir. Örgüye yeni başlayan bayanlar, sade...
Çeşitli örgü modelleri ile her geçen gün yeni tarz örgüler oluşturuluyor. En güzel örgü modelleri...
Trend örgü işleri konusunda ciddi anlamda gelişin söz konusu oluyor. Siz de değişik ve çok...
İğne oyası Anadolu’da çok yaygın ve değerli bir el sanatıdır. Yapımı özel bir beceri gerektirir....
Kış günlerinin vazgeçilmez giysisi olan kazaklar rengarenk örgü modelleri ile vitrinlerde yerini aldı. Soğuk kış...
Sonraki Sayfa »
 Tığ İşi Örgü Modelleri |
DMCA.com Protection Status