Örgü Hırka Modelleri


Gösterişli ve Şık Örgü Hırka Modelleri

Yaz- kış örgü örmeyi seven kadınlar için boş vakitlerini değerlendirebilecekleri, birbirinden güzel ve şık örgü hırka modelleri topladık. Hırka örmek için şiş ile örülen, tığ ile örülen ya da motifli örnekler kullanabilirsiniz. 2018 yılında birçok bayanın örmeyi tercih ettiği, bu yılda da etkisini sürdürecek olan örgü hırka modellerinden biraz bahsedelim.

Çok şık bir görüntüye sahip olan tiftik hırka modelini kendiniz için örebileceğiniz gibi bebek hırkalarında da kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yelek, şal, battaniye de örebileceğiniz bir diğer örgü hırka modeli başak örgü modelidir. Hacimli bir yapısı olan bu hırka modeli tamamlandığında çok güzel bir görüntü açığa çıkarmaktadır.

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve çokça tercih edilen bir modelimiz de ahududu örgü modelidir. İzlerini hala taşıyan yeni sezonda da birçok kişi tarafından hem kullanımı hem de örülmesi tercih edilen örgü hırka modelleri yukarıda yer almaktadır. Yenilenen sezonda karşımıza çıkan yepyeni hırka modelleri arasında bizleri salaş görüntüsü ve geniş kolları ile özel bir hırka karşılamaktadır.

Daha çok kalın şiş ve kalın iple örülmesi uygun olan bu modelin yapımı oldukça basittir. Ön kısmına da pul detayları eklenerek farklı bir hava katılmaya çalışılmıştır. Bu modellerin yanı sıra kış günlerinde kıyafetleriniz ile kombinleyebileceğiniz uzun örgü hırka modelleri de bulunmaktadır. Yapımları oldukça basit olan bu örgü hırka modellerinin yapımını sitemiz üzerinde yer alan kategorilerden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.Son derece basit ve bir o kadar şık örgü hırka modeli paylaşmak istiyorum sizlere. Düz...
Soğuk kış aylarının gelmesi ile birlikte birbirinden farklı hırka modelleri meydana çıkmaya başladı. Son zamanlarda...
Öncelik ile zig zag hepimizin duyduğu ama bazılarımızın tam olarak ne anlama geldiğini bilmediği bir...
 Örgü Hırka Modelleri |
DMCA.com Protection Status