Kalp Örgü Paspas Yapılışı

Bir kadın için kendi güzelliği ne kadar önemliyse, aynı oradan evinin güzelliği de o kadar önemlidir. Her ne kadar bunu inkar ediyor olsalar bile; bakıldığı zaman evlerinin görüntüsünden her şey anlaşılıyor. O halde bir kadının genel anlamda evi değil, her şeyi güzel olmalıdır. Gerek yatak odası gerek mutfağı gerek ise de banyosu. Eski zamanlarda her yerde dantel serildiği gibi aynı zamanda banyolara da serilmiş. Her ne kadar o zamanlara bir yolculuk olarak  düşünülse bile; banyoda lavabonun önünde paspas gerçekten güzel duran detaylardan birisi. Bu bakımdan dolayı sizlere bugün kalp örgü paspas yapılışı hakkında bilgi vereceğiz. Hem banyonuz güzel gözükecek hem de yaptığınız işi sizde seveceksiniz.

Bayanlar, gereken malzemeleri hazırladıktan sonra videonuzu açarak karşısına geçebilirsiniz. Bu sayede hem güzel bir paspas yapmış olacaksınız hem de yeni bir örgü modeli öğrenmiş olacaksınız. Videoyu açın ve başlayın. Gerek yapılışı olsun gerek ise de modeli olsun oldukça güzel olan bu paspas için, şimdiden kolay gelsin.


Paspas Modeli Sakallı İpten Nasıl Yapılır


Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Bolero Yapımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Örgü modelleri, Tığ İşi, İğne Oyası, El İşi, Kadın Hobileri

Kalp Örgü Paspas Yapılışı Kalp Örgü Paspas Yapılışı |
DMCA.com Protection Status