Örgü Modelleri

Kalp Örgü Paspas Yapılışı

Bir kadın için kendi güzelliği ne kadar önemliyse, aynı oradan evinin güzelliği de o kadar önemlidir. Her ne kadar bunu inkar ediyor olsalar bile; bakıldığı zaman evlerinin görüntüsünden her şey anlaşılıyor. O halde bir kadının genel anlamda evi değil, her şeyi güzel olmalıdır. Gerek yatak odası gerek mutfağı gerek ise de banyosu. Eski zamanlarda her yerde dantel serildiği gibi aynı zamanda banyolara da serilmiş. Her ne kadar o zamanlara bir yolculuk olarak  düşünülse bile; banyoda lavabonun önünde paspas gerçekten güzel duran detaylardan birisi. Bu bakımdan dolayı sizlere bugün kalp örgü paspas yapılışı hakkında bilgi vereceğiz. Hem banyonuz güzel gözükecek hem de yaptığınız işi sizde seveceksiniz.

Kalp Örgü Paspas Yapılışı Videolu Anlatımı

Bayanlar, gereken malzemeleri hazırladıktan sonra videonuzu açarak karşısına geçebilirsiniz. Bu sayede hem güzel bir paspas yapmış olacaksınız hem de yeni bir örgü modeli öğrenmiş olacaksınız. Videoyu açın ve başlayın. Gerek yapılışı olsun gerek ise de modeli olsun oldukça güzel olan bukalp örgüpaspas yapılışı için, şimdiden kolay gelsin.

Sakallı ip ile Kalpli Paspas YapılışıBir önceki yazımız olan Tığ işi Bolero Yapımı başlıklı makalemizde derya baykal bolero yapımı, tığ ile yapılan bolero tarifi ve Tığ işi bolero nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status