Havlu Kenarı Yapımı

Havlu Kenarı Yapımı

Gerek çeyizlerde olsun gerek ise de yeni bir eve çıkacağınız zaman olsun, yeni ve temiz eşyalar kullanma istersiniz. Makalemizde yer alan bilgiler ve video örnekleri ile sizde kolayca havlu kenarı yapımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu normal bir eşya olmakla birlikte aynı zaman da küçük eşyalar içinde geçerli olabilmektedir. Gerek havlu olsun gerek ise de tülbent olsun, çoğu malzemeye bu bakımdan değerlendirme yapabiliriz. Artık her şey eskisinden çok daha kolay, havlu kenarlarını örnek vermek gerekirse; artık havlu kenarına ihtiyaç duyulmuyor bunun sebebi ise tamamen hazır havluların satımının olmasından kaynaklanıyor. Biz olaya her ne kadar bu açıdan bakıyor olsak bile; çeyizimizde havlu oyalı malzemelere de rastlamak her zaman için mümkün oluyor.

Havlu kenar yapımı hakkında sizlere güzel bir video yükledik. Gerek çeyiz için olsun gerek ise de kendi eviniz için olsun havlu kenarı yapmak için bu videodan yardım alabilirsiniz. Hem bu sayede yeni bir model öğrenmiş olursunuz hem de çeyizlik olarak düşünüldüğü zaman çok güzel bir konsept oluşturmuş olursunuz. Evet hanımlar, o halde videonun karşısına geçip havlu kenarı örneğine başlayabilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatım


İncili Halkalı Havlu Kenarı Yapımı


Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası Yapımı


Daha Fazla Video ve Örgü Modeli örneği görebilmek için kategorilerimiz arasından dilediğiniz modeller için aramalar yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Keçe Süslü Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde fantastik havlu kenarları, havlu kenarı dikimi ve Keçe Süslü Havlu Kenarı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Havlu Kenarı Yapımı |
DMCA.com Protection Status