Evde Boncuk Paketleme İşi İle Para Kazanın

Evde Boncuk Paketleme İşi İle Para Kazanın

Bulunduğumuz ülkenin yaşam standartları göz önüne alınarak birçok kadının çalışmasına hoş gözle bakılmamaktadır. Elbette günümüzde zincirlerini kırıp kendi ayakları üzerinde duran iş kadınları bulunmaktadır. Ancak gerek ailesi gerekse eşinin vurduğu prangaları kıramayan birçok kadın evinde çocuklarına bakmakla yaşam sürer. Lakin gelişmekte olan teknoloji ve üretime eklenen yenilikler istihdamın büyümesine neden olduğundan bireyler istedikleri değil, işverenlerin teklif ettiği tutarlara çalışmaktadır. E haliyle işverenlerin verdiği maaşla ev geçindirmek bireyler için pekte kolay değildir. Bu bağlamda ev hanımları çalışma hayatına atılarak evde ek iş aramaya başlar ve ek iş ilanları hakkında araştırma yaparlar. Kadınların son yıllarda sergilediği başarılı tutum ile birçok iş adamı onların gücünü görmüş ve gereken fırsatları tanımıştır.

Çocuk sahibi ev hanımlarının geçim sıkıntısından düştüğü çaresiz duruma ışık tutan ek iş arayışları son zamanlarda artış göstermiştir. Bu nedenle, bu yazıda sizlere Evde Boncuk Paketleme çalışmalarından bahsederek yaşadığınız sıkıntıları bir nebze olsun hafifletmeye çalışacağız.

Ev kadınlarının günlük rutin işleri olan, yemek yapmak, çocukları ile ilgilenmek, ev temizliği ile birlikte yapılabilecek yoğunluğu fazla olmayan ek iş kategorileri ile işverenler tüm ev hanımlarına kolaylıklar sağlamaktadır. Evde ek iş imkânı sağlayan işverenler, çalışmak isteyen ev hanımlarına topluca teslim ettikleri boncuklar ile birlikte isteklerine bağlı olarak 50’şerli paketler şeklinde teslimat yapmalarını istemektedirler. Ayda 5000 paket boncuk teslim etmesi zorunlu olan bu işin maalesef çok sınırlı bir personel alımı vardır. Tüm ülkede aktif bir şekilde faaliyet gösteren bu firmaların ödemeye yönelik bir sıkıntı çekmediğini de belirtmeyi borç biliriz. Bu işi yapmak için seçilen ev hanımları aylık olarak yaklaşık 1.750 TL ye yakın bir gelir elde etmeleri muhtemeldir. Evde ek iş alanında çalışmaya başlayan ev hanımlarının herhangi bir masraf görmesine gerek yoktur. Çalışma süresince kullanılacak malzemeler işveren firmalar bünyesince tedarik edilir. Herhangi bir eksiklik durumunda en kısa sürede temin edilmektedir. İsteyen ev hanımları bu alanda iş başvurunda bulunabilir. Ve evde boncuk paketlemek gibi zahmetsiz bir işle ek gelir elde edebilirler. Yapılması gereken tek şey bu gönderi altına iş başvurusu hakkında tecrübelerini yazmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Şal Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 2017 şal modelleri, anlatımlı şal yapılışı ve şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Mine dedi ki:

  Mrb Ispartada oturuyorum banada fırsat verirseniz bende ailemle birlikte yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. İpek Türk dedi ki:

   Merhaba Mine hanım,
   Makale içinde yer alan Web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 2. bahar erhan dedi ki:

  Kayseri de oturuyorum bu fırsatı verirseniz çalışmak istiyorum

  1. İpek Türk dedi ki:

   Merhaba, Makale içerisinde yer alan linkteki siteden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 3. SEMİHA dedi ki:

  ANKARA’DA OTURUORUM.AİLEM İLE BİRLİKTE YAPMAK İSTİYORUM.İMKAN VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

 4. nejla dedi ki:

  Ispartada oturuyorum bana da bu firsati verirseniz sevinirim cok ihtiyacim var ekibimde var

  1. İpek Türk dedi ki:

   Merhaba,

   Makale içerisinde yer alan linkteki siteden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 5. Dönüş dedi ki:

  Ankara’da ikamet ediyorum 5 kişilik bi ekibîm var bizede iş imkanı verirseniz sevinirim el becerimiz var

  1. İpek Türk dedi ki:

   Merhaba,

   Makale içerisinde yer alan linkteki siteden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Örgü modelleri, Tığ İşi, İğne Oyası, El İşi, Kadın Hobileri

Evde Boncuk Paketleme İşi İle Para Kazanın Evde Boncuk Paketleme İşi İle Para Kazanın |
DMCA.com Protection Status