Örgü Modelleri

En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri

En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri

Hanımlar yazmalarınız için örgülerden vazgeçemiyorsanız sizler için birbirinden güzel yazma örnekleri seçtik. Bu modelleri örnek alarak çok şık iğne oyaları işleyebilirsiniz. Yukarıdaki resimde birbirinden farklı oya modeli bulunmaktadır. İstediğiniz örneği seçerek kullanabilirsiniz. Beyaz, pembe, mor gibi birbirinden güzel ve yeni yazma örnekleri bulunuyor. Özellikle çiçek desenli örgü modellerini sade desensiz çemberlerin uçlarına işlerseniz daha belirgin görüntüler elde edebilirsiniz. Çünkü hem yazmaların deseni hem de oyalar göz yorabilir. Ancak sade renkte bir yazmaya işlenmiş olan oya modeli fazlasıyla ön plana çıkacaktır. Böylece örgü modelleriniz herkesin dikkati çekebilir ve sizden örneğini isteyebilirler.

igne-oyasi-misir-kocani-ornegi

En güzel yazma örnekleri arasından yeşil, pembe ve beyaz renk seçilerek örülmüş çiçek modeli oldukça ilgi çekiyor. Bu örgü modelini siyah, beyaz veya açık pembe gibi desensiz yazmaların ucuna işleyebilirsiniz. Öncelikle ilk olan uç oya modelini çembere örmeniz gerekiyor. Daha sonra da çiçek desenini örmelisiniz. Örnekte siyah çembere yapılmış olmasıyla birlikte oya modeli oldukça öne çıkmış ve şık bir görüntü elde etmiş. Sizler de bu tarz örnekler yaparak hem modern hem de şık görüntüler elde edebilirsiniz. Eğer kıyafet modelinizi de tek renkten yana seçerseniz oyanız tamamen öne çıkabilir. Bu durumda da dikkatleri oyanıza çekebilirsiniz.

mor-yazma-modeli

Yazma örnekleri resimli olarak sizlere gösteriliyor. Resimlere göz atarak en yeni iğne oyası yazma modellerini inceleyebilirsiniz. Yeni ve trend oyalar elde etmeniz için seçtiğimiz bir diğer örnek bu mor renkli yazma modeli. Yazmanın renginden esinlenerek oluşturulmuş oya modeli kusursuz bir görüntü oluşturuyor. Sizler de yazmanızla aynı veya yakın renklerde oya işlemeleri gerçekleştirerek çok şık görüntüler elde edebilirsiniz. Örnekteki mor yazmaya eklenen mor, beyaz ve sarı renkli oya çok uyumlu ve kibar bir görünüm sergiliyor. Özellikle kibar bir görüntü elde etmek isteyen kadınlar bu modelden yana seçim yapabilirler. İsterseniz farklı renkte bir çember modeli seçerek ona uygun renklerde oya modeli yapabilirsiniz. Oldukça yeni olan bu oya modelini denerek hem şık hem de tarz görüneceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status