Örgü Modelleri

En Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

En Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Yeni yazma örnekleri konusunda araştırmaya başladıysanız doğru yerdesiniz. Birçok hanım yazmalarını şık oya modelleriyle yarıştırıyor. Eğer sizler de birbirinden farklı yazma kenar örnekleri oluşturmak ve hoş yazma oyaları oluşturmak istiyorsanız bir an önce çalışmalara başlayabilirsiniz.

Yazma Kenarı Modelleri

Yazma oyaları örnekleri arasından bu model renk uyumlarıyla birlikte güzel çiçek tasarımları oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Son zamanlarda oldukça moda olan bu iğne oyası yazma kenarı modeli sizi çok tarz bir başörtüsüne ulaştıracak. Oldukça güncel ve şık olan bu modeli örmeyi denemelisiniz.

siyah-yazma

Değişik ve çarpıcı oyalar örmek isteyenler vakit kaybetmeden bu modeli denemeye başlayabilir. Farklı bir görüntü oluşturan bu oya modeli yazmalarda çok tarz duracak.

Çok kibar ama gösterişli bir oya modeli mi arıyorsunuz? İşte sizin için bu model oldukça uygun olabilir. Mor ve pembe renklerle işlenmiş üç yapraklı çiçek modeli özellikle beyaz kumaşlarla çok şık ve kibar görüntüye ulaşacaktır.

Kelebek desenli bu modeli siz de her deseni farklı renklerde olacak şekilde işleyebilir ve iddialı bir yazma sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde farklı renklerden oluşturulan oyalarınız herkesi kıskandıracak.

Koyu mavi renge sahip başörtü modeline oyalar oldukça tarz ve iddialı bir görünüm kazandırmış. Siz de özellikle genç yaşlardaysanız bu renk yazmalar kullanabilir ve bir büyük bir küçük işlemelerden oluşan birçok renkte çiçek desenlerini yazma kenarlarına ekleyebilirsiniz.

Ekru renkteki yazmanın kendi bordo renkten oluşan çiçek deseninden esinlenerek oluşturulmuş oya modeli çok uyumlu ve havalı bir görüntüye ulaşıyor. Özellikle, açık mavi ve bordo çiçek oyaların renk uyumu adeta mükemmel. Sizler de bu renk uyumundan esinlenerek oya tasarımları gerçekleştirebilirsiniz.

beyaz-yazma

Gri renk, bu sezonun en öne çıkan rengi. Sizler de vakit kaybetmeden bu sezon gri yazmalara sahip olmalı ve modaya ayak uydurmayı deneyebilirsiniz. Fotoğraftaki gibi büyük ve farklı renklerdeki desenleri örebilirsiniz. Mavi, beyaz ve pembe renk gri renge çok uyum sağlamış. Siz de iğne oyası yazmanızı bu renklerde tercih edebilirsiniz.

En yeni modellerden biri de bu ilginç desene sahip pembe tonundaki yazma. Bu örgü modelini tercih ederseniz, gittiğiniz her yerde gözler sizin üzerinize çevrilebilir ve hayranlık uyandırabilirsiniz. Çok tarz bir yazma modeli olacağından emin olabilirsiniz.

En Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri 2019

Eğer farklı bir oya işlemesi istiyorsanız boncuklarla işlenmiş bu oya modelinden esinlenebilirsiniz. Rengarenk boncuklar oyaya dikilerek çok farklı bir tarz elde edilmiş.

Sizler için derlemiş olduğumuz En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri galerimizi resimlere tıklayarak gezebilirsiniz. 🙂

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status