Örgü Modelleri

Derya Baykal Şal Modeli Yapılışı

Derya Baykal Şal Modeli Yapılışı

Merhaba hanımlar;

Bugün sizler ile birlikte video destekli Derya Baykal’ın 27 Nisan 2015 Pazartesi günü yayınlanmış olan bölümünde siz seyircilerin büyük ilgisini toplamış olan Derya Baykal Şal Modeli Yapılışını paylaşacağız. Kanal Türk ekranlarında yayınlanan Derya’nın Dünyası programı ile ülkemizde en çok izlenen kadın programlarından biri olan Derya’nın Dünyası isimli programda Derya Baykal Şal Modeli Yapılışı Anlatılmıştı.

Derya’nın Dünyası programında Nurgün Tezcan tarafından anlatılmış olan Şal modeli yapılışının videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Nurgün Tezcan’ın anlatımı ile videoyu takip ederek ve uygulayarak kendinize ve sevdiklerinize çok şık şallar örebilir, kendiniz için kullanabilir ya da sevdiklerinize küçük süprizler yapmak için kullanabilirsiniz.


Sizler için hazırlamış olduğumuz resim galerisinde ise Derya Baykal’ın programında yapılmış olan Şal Modelleri örneklerini bulabilirsiniz. Nurgün Tezcan’ın hazırlamış olduğu örneği galerimizdeki diğer şal modelleri ile karıştırarak değişik modeller elde edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Patik Modelleri başlıklı makalemizde derya baykal patik, derya baykal patik modeli ve derya baykal patik modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status