Örgü Modelleri

Derya Baykal 2016 Örgü Modelleri ve Şal Örnekleri

Derya Baykal 2016 Örgü Modelleri ve Şal Örnekleri

Merhabalar;

Bebeklerimiz hepimizin canından bir parça, onların sağlıklı ve huzurlu olabilmesi için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Örgü modelleri de aslında bunlar arasında yer alıyor. Bebeklerine sağlıklı elbiseler giydirmek isteyen ziyaretçilerimiz için bebek örgü modellerini bir araya getirerek hem doğal, hem de sağlıklı ve hasta olmadan büyümeleri için elimizden geldiği kadarıyla örgü modelleri arıyor ve uygulayarak hem kendiniz evde oyalanmış oluyorsunuz hem de bütçenizi çok fazla sarsmamış oluyorsunuz.

Sizler için galeri haline getirmiş olduğumuz bebek örgüleri modellerini gezerek fikirler edinebilirsiniz. Örgü örerek hem ev bütçenize katkıda bulunmuş hem de çocuğunuz için sağlıklı kıyafetleri emek vererek kendi elinizle örmüş olursunuz.

Derya Baykal Örgü Bebek Patik Modelleri;

Çocuklarınızı tamamen doğal şekilde giydirmek mi istiyorsunuz? Hem sağlıklı olsun, hem de bütçenizi sarsmasın. Evet doğru yerdesiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz galerileri gezerek fikir edinebilir ve sitemizde yer alan diğer kategorilerde gezerek kendinize uygun bir model bularak örebilirsiniz. Sitemizde yer alan Derya Baykal Örgü Modelleri kategorisinde sizler için daha önce hazırlamış olduğumuz modelleri bulun ve kendinize uygun olan modeli seçin.

Derya Baykal’ın Derya’nın Dünyası isimli programda yayınlanmış olan Şal modelini videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status