Çizgili Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

Çizgili Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

Yaz veya kış fark etmeksizin her şekilde bebekler üşümektedir. Onlar için yapılması gerekilen şeylerin başına battaniye yapmak gelmektedir. Her ne kadar bir battaniye alınıyor olsa bile hastaneden çıkmadan önce, yine de daha sıcak tutması adına bir battaniye örülmesi gerekilmektedir. Çizgili bebek battaniyesi yapmak için sizlere bir video bıraktık, burada bulunan videoyu izlediğiniz zaman güzel bir battaniye örebilir ve aynı zamanda bunu sürekli olarak kullanabilirsiniz. Çizgili bebek battaniyesi nasıl yapılır, sorusunu duyar gibiyim. Hanımlar, sizler için oldukça güzel bir modelle tekrar karşınızdayız. Hem modeli hem de kendisi güzel olan bu battaniye sıcak tutmayı bırakın aynı zamanda herkesin de hoşuna gidecek cinsten.

Bebeğinizin üşümemesi adına yapılacak en doğru yöntemlerden birisi şüphesiz ki battaniyedir. Gerek kış ayında olsun gerek ise de yaz ayında olsun, bebeklerin her zaman üşüdüğünü var sayarsak; yılın her ayında sağlıklı bir biçimde kullanıma hazırlayabilirsiniz. Evet bayanlar Çizgili Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır örmek için hazır mısınız, malzemelerini hazırlayın ve videoyu açın, şimdiden herkese kolay gelsin.


Zincirli Bebe İle Zikzaklı Battaniye Yapımı


Kalpli Bebek Battaniyesi Örgü Modeli – Tığ İşi İle Örgü Modelleri


Daha çok içeriğe ulaşabilmek için Örgü modelleri bağlantısına tıklayarak örgü modelleri ile ilgili tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eldiven Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Terimleri: çocuk örgü işleri,deryabaykaldan orgu modelleri,derya baykala orgu
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Çizgili Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır? |
DMCA.com Protection Status