Boyunluk Nasıl Yapılır?

Boyunluk Nasıl Yapılır?

Kış aylarının gelmiş olması, soğuklarında geldiğini gösteriyor. Havalar bu kadar soğuk olduğu zaman hasta olmamak adına bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu kimi zaman besin takviyesi olduğu gibi, kimi zamanda boyunluk, atkı veya buna benzer örgüler olabiliyor. Eğer sizlerde kışın soğuklarından kurtulmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey elinizde malzemeleri almak olacaktır. Bu sayede hem kışı geçirmiş olacaksınız hem de kışın hastalıklarından korunmuş olacaksınız. Malzemeleri hazırlarsanız, boyunluk yapmaya başlayabilirsiniz. Boyunluk nasıl yapılır videosunda da gördüğünüz üzere oldukça kolay bir yapım olacaktır.

Kış aylarında soğuktan korunmak adına bir takım şeyler yaparken, aslında sadece o kışa değil ilerleyen zamanlar içinde yapıyoruz bunu. İlerleyen zamanlarda da giymek veya takmak için güzel bir renkte ve her zaman kullanacağınız bir renkte yapmanız gerekecektir. Bu sayede her sene örmek durumunda kalmazsınız. O halde hanımlar eğer sizlerde hazırsanız örgü örmeye başlayabilirsiniz. Gerek ipleriniz gerek ise de şişlerinizi hazırlayarak örgü örmeye başlayabilirsiniz. Gayet kolay bir boyunluk örneği olacağı gibi aynı zamanda da oldukça şık duracak.


 

Derya Baykal Boyunluk Nasıl örülür?


 

Tülin İriş Bere ve Boyunluk Yapımı


 

Çift Taraflı Tunus Tığ ile Dikişsiz Bere Boyunluk Yapımı


 

Tunus İşi Boyunluk Yapımı


 

İki Renkli Tunus İşi Bere Yapımı 1


 

İki Renkli Tunus İşi Bere Yapımı 2


Daha çok model ve videoya ulaşabilmek için sitemizi Sık Kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Daha çok içeriğe ulaşabilmek mi istiyorsunuz? Örgü modelleri bağlantısına tıklayarak örgü modelleri ve diğer kategorileri ziyaret ederek ilgili tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Yelek Yapımı Video Anlatımlı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Örgü modelleri, Tığ İşi, İğne Oyası, El İşi, Kadın Hobileri

Boyunluk Nasıl Yapılır? Boyunluk Nasıl Yapılır? |
DMCA.com Protection Status