Boyunluk Nasıl Yapılır?

Boyunluk Nasıl Yapılır?

Kış aylarının gelmiş olması, soğuklarında geldiğini gösteriyor. Boyunluk örmek tamda bu havalar için, Havalar bu kadar soğuk olduğu zaman hasta olmamak adına bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.Bu yazımızda sizlere videolar ve makalemiz eşliğinde boyunluk nasıl yapılır sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Bu kimi zaman besin takviyesi olduğu gibi, kimi zamanda boyunluk, atkı veya buna benzer örgüler olabiliyor. Eğer sizlerde kışın soğuklarından kurtulmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey elinizde malzemeleri almak olacaktır. Bu sayede hem kışı geçirmiş olacaksınız hem de kışın hastalıklarından korunmuş olacaksınız. Malzemeleri hazırlarsanız, boyunluk nasıl yapılır yapmaya başlayabilirsiniz. Boyunluk nasıl yapılır videosunda da gördüğünüz üzere oldukça kolay bir yapım olacaktır.

Boyunluk Nasıl Yapılır? Yapılışı ve Anlatımı

Kış aylarında soğuktan korunmak adına bir takım şeyler yaparken, aslında sadece o kışa değil ilerleyen zamanlar içinde yapıyoruz bunu. İlerleyen zamanlarda da giymek veya takmak için güzel bir renkte ve her zaman kullanacağınız bir renkte yapmanız gerekecektir. Bu sayede her sene örmek durumunda kalmazsınız. O halde hanımlar eğer sizlerde hazırsanız örgü örmeye başlayabilirsiniz. Gerek ipleriniz gerek ise de şişlerinizi hazırlayarak örgü örmeye başlayabilirsiniz. Gayet kolay bir boyunluk nasıl yapılır örneği olacağı gibi aynı zamanda da oldukça şık duracak. Aşağıda yer alan videolar sayesinde daha fazla boyunluk nasıl yapılır sorusuna cevap bulabilirsiniz.


 

Derya Baykal Boyunluk Nasıl örülür?


 

Tülin İriş Bere ve Boyunluk Yapımı


 

Çift Taraflı Tunus Tığ ile Dikişsiz Bere Boyunluk Yapımı


 

Tunus İşi Boyunluk Yapımı


 

İki Renkli Tunus İşi Bere Yapımı 1


 

İki Renkli Tunus İşi Bere Yapımı 2


Daha çok model ve videoya ulaşabilmek için sitemizi Sık Kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Daha çok içeriğe ulaşabilmek mi istiyorsunuz? Örgü modelleri bağlantısına tıklayarak örgü modelleri ve diğer kategorileri ziyaret ederek ilgili tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Gerek makalemiz olsun, gerekse yukarıda sizler için internet ortamından toparladığımız videolar olsun. boyunluk nasıl yapılır? anlatmaya çalıştık. Umarız içeriğimiz hoşunuza gitmiştir. Videolarımız ve makalelerimizden daha fazla arkadaşınızın yararlanmasını istiyorsanız, sitemizi arkadaşlarınıza makale sonunda bulunan sosyal medya butonlarından paylaşarak arkadaşlarınızın da sitemizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Diğer örgü modellerimize ulaşabilmek için sağ üstte bulunan arama kısmından araştırma yaparak diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Yelek Yapımı Video Anlatımlı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Boyunluk Nasıl Yapılır? |
DMCA.com Protection Status