Bebek Elbisesi Nasıl Örülür?

Bebek Elbisesi Nasıl Örülür?

Kadınlar giyinmeyi çok severler, bu bakımdan dolayı kendilerine sürekli olarak alışveriş yaparlar ya da bir şeyler dikip örerler. Konu giyinmek olduğu zaman çok fazla özen gösterirler ama sadece hazır giyimden yana da olmazlar. Gerek örgü iplerinden gerek ise de farklı modelde iplerden veya kumaşlardan kendilerine bir takım şeyler örerler. Son zamanlarda en çok moda olan akımlardan birisi şüphesiz ki; anne ve çocukların aynı giyiniyor olmasıdır. Bu bağlamda anne çocuğuyla aynı giyinmek ister ve ona bir takım şeyler örmeye başlar. Tam da bu noktada bebek elbisesi nasıl örülür sorusu aklımıza takılır.

Aslına bakarsanız kimi örgülerin çok daha kolay olduğunu anlayabiliyoruz, aynı şey bebek elbise modelleri içinde geçerli. Videodan izleyeceğiniz üzere bebek elbisesi yapımı hakkında her detay paylaşılmış olup aynı zamanda en kolay şekilde de yapıldığını görmektesiniz. Bu bağlamda, aslında pek de zorlanacak bir şeyin olmadığını görebiliyorsunuz. Sizlerde bebeğinize veya kendinize elbise örmek istiyorsanız, video size yardımcı olacaktır. Şimdiden malzemeler hazırlansın ve kolay gelsin diyelim.Bir önceki yazımız olan Türkan Şoray Kirpiği Örgü Modeli Yapımı başlıklı makalemizde türkan şoray kirpiği, türkan şoray kirpiği nasıl örülür ve türkan şoray kirpiği nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serap kara dedi ki:

    Uzun zamandır böyle bir tarif arıyorum çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Örgü modelleri, Tığ İşi, İğne Oyası, El İşi, Kadın Hobileri

Bebek Elbisesi Nasıl Örülür? Bebek Elbisesi Nasıl Örülür? |
DMCA.com Protection Status