Örgü Modelleri

Amigurumi Arı Maya Yapılışı

Amigurumi Arı Maya Yapılışı

Arı Maya, hepimizin çocukluğunda hayran olduğu karakterlerden biridir, bu yazımızda sizler ile birlikte Amigurumi Arı Maya Yapılışı  hakkında bilgiler vereceğiz.

Artık büyüdünüz ve oyuncaklar ile oynayacak çağı geçtiniz mi? Bu yazıyı okuyorsanız artık çocuğunu için oyuncak yapmaya karar verdiniz demektir. Öyleyse artık yazımıza geçelim ve hep beraber Amigurumi Arı maya yapılışından bahsetmeye başlayalım.

Yazımıza başlamadan malzemelerimizi vermeden önce Amiguru nedir onun hakkında ufak bir bilgi vermek istiyoruz. Amigurumi 3 boyutlu el örgüsü oyuncaklar hazırlamak için kullanabileceğiniz en iyi yöntemlerden biridir. Bu yöntemi uygulayarak çocuklarınızın oyuncak ihtiyaçlarını giderebilir, hem de çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

Amigurumi Arı Maya Yapılışı

Amigurumi Arı maya yapılışına geçmeden önce aşağıda sıralamış olduğumuz malzemeleri hazırlamanızda yarar var. Amigurumi Arı Maya yapılışı için gerekli olan malzemeler şu şekilde;

  • Sarı ya da Siyah renk Alize Softy ip
  • Bacakları için vidalı aparat
  • İşaretleyici
  • Plastik ayaklar
  • Tığ
  • Elyaf

Amigurumi Arı Maya Yapılışı için öncelikle ellerinden başlayabilir, sağ ve sol eli bitirdikten sonra malzemelerimiz içerisinde yer alan vidalı aparatı kullanarak içerisini elyaf ile doldurmamız gerekmektedir. Daha sonra ayaklarını yapabilirsiniz. Elleri için yapmış olduğumuz işlemleri ayakları içinde kullanarak yapabilirsiniz.

 

Amigurumi Arı Maya Yapılışı Açıklamalı Anlatımı

 

Ellerini ve ayaklarını bitirdiğimize göre, bu sefer gövdesini tamamlamamız gerekiyor. Gövdesini de bitirdikten sonra kol ve bacaklarını birleştirmemiz gerekiyor. Eller, ayaklar, gövde bittiğine göre artık en son işlem olarak başını yaparak süslemesi kalıyor. Bütün bu işlemlerden sonra Arı Maya’nın gözlerini de yaparak amigurumi Arı Maya oyuncak artık çocuğunuzun oynaması için hazır olacaktır.

Bu anlatılan işlemler ile eğer yapamadıysanız aşağıda yer alan fotoğraflar size Amigurumi Arı maya yapılışı için büyük yardımcı olacaktır.

Sitemizde yer alana Amigurumi kategorisinde sizler için bir çok model paylaşmaya çalışıyoruz. Sizler de sitemizde yayınlanmasını istediğiniz makaleleriniz varsa info@orgumodellerimiz.com adresinden ya da yorumlardan bizlere ulaşabilir ve makalelerinizi yayınlatabilirsiniz.

Resimleri inceleyerek Amigurumi Arı maya tarifini yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status