Örgü Modelleri, Lif modelleri

2018 En Güzel İğne Oyası Modelleri

Bu yazımızda sizler için bu senenin en güzel iğne oyası modellerini bir araya toparlamaya karar verdik. Yazımızda bulacağınız iğne oyası modelleri sayesinde sadece bu yılın değil 2019 En güzel iğne oyası modellerinden de örnekler bulabilirsiniz. Yapılması zor fakat yaptığınızda da muhteşem modeller meydana getirebileceğiniz el işlerinden birisidir. Evimizin her yerinde görebileceğimiz üzere iğne oyası modellerinin bir çok çeşidi bulunmaktadır. İşte bu sebepten dolayı sizlere bu yazıda iğne oyası modellerinin çeşitlerinden ve videolu anlatımlardan oluşan bir kolaj sunmayı düşünüyoruz.

2018 Havlu Kenarı Örnekleri

Yeni Yılda En Güzel İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerini yaparken renkli ve birbirinden değişik boncuklar kullanarak yapabileceğiniz bir çok model bulunmaktadır. Bunlardan en beğenileni boncuklu iğne oyalarıdır. İğne oyaları genellikle havlu kenarlarına ve yazma kenarlarına işlendiğinde çok güzel bir örnek olmaktadır. Sadece yazma ve havlu kenarlarında değil, mutfakta ve banyoda da kullanabileceğiniz çeşitleri mevcut, bu sayede renk renk modellerden oluşan iğne oyaları evinize zenginlik katacaktır.

Annelerimizin sayesinde, genç kızlarında çeyizlerini süsleyen bu iğne oyası modelleri anneden kıza, kızından çocuğuna doğru ilerleyerek nesillerden nesillere aktarılmakta. İğne oyalarını kolye yapımı, yatak odası takımları, salon ve oda takımlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan galeri sayesinde yeni iğne oyası modelleri hakkında fikirler edinebilmeniz için galeri şeklinde sunuyoruz.

Anlatımlı İğne Oyası Modelleri

Sitemizde de arama yaparak bulabileceğiniz, Havlu kenarları Örnekleri, Keçe Süslü Havlu Kenarı Modelleri, Geleneksel Çeyiz Modelleri gibi bir çok makaleye ulaşabilirsiniz.

Yine sitemizde arama yaparak örgü modelleri kategorisinde ve diğer kategorilerde bir çok yazıya ulaşabilirsiniz. Yayınlanmasını istediğiniz makaleyi yorumlarda belirtirseniz sizler için en kısa zamanda istediğiniz makaleyi sitemize ekleyebiliriz. İsterseniz, sitemizde makalenizi yayımlatabilirsiniz. Bunun için isterseniz iletişim bölümünü kullanabilir isterseniz info@orgumodellerimiz.com mail adresine iletebilirsiniz.

Aşağıda bulunan videolar sayesinde yayınlanan ilk video sayesinde İğne Oyası Teknikleri makalemizi de okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

İğne Oyası Eğitim Videosu

Bir önceki yazımız olan Örgü Şık Hırka Yapılışı başlıklı makalemizde Örgü Şık Hırka Yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: 2018 iğne oyaları modelleri,bayan yelek modeli,En güzel oyalar,yazlik yelek resimleri

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir