2017 Örgü Lif Modelleri

2017 Örgü Lif Modelleri

Merhaba hanımlar,

Artık kış aylarının tamamen kendisini hissettirmeye başladığı bu günlerde bu makalemizde sizler için 2017 örgü modelleri, 2017 örgü lif modelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ev hanımlarının özellikle kış aylarında vazgeçemediği uğraşlarından olan örgü örme mevsimi kış ayı ile birlikte başlamış oldu. 🙂

Çabuk örülüp bitirildiği için, ev hanımlarının örgü konusunda ilk tercihlerinden olan lif modelleri kendi aralarında rekabete girmelerine bile neden olabilir.

Örgü örmeyi seven ev hanımları, çeşitli renkler ve desenler kullanılarak yapılan 2017 örgü lif modelleri yapılışının hem kolay olması hem de birkaç teknik ile birlikte kullanıldığında bile birbirine benzemeyen desenler meydana gelmektedir. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği modeller arasında ise genellikle tığ ve şiş ile yapılan lif örnekleri yer almaktadır.

Lif modelleri çeyizler için de büyük önem taşımaktadır. Düğün hazırlığı içerisinde olan genç kızlarımızın çeyizlerinin olmazsa olmazları arasındadır. Çeşit çeşit desen desen lifler hem örmesi kolay hem de çeşitli modeller çıkartılabildiği için çeyizlerin içerisinde oldukça fazla yer kaplamaktadır.

Bu senenin lif modelleri genellikle desenli ve karışık modellerden bir araya geliyor. 2017 örgü lif modelleri üçgen, kare ve dikdörtgen şekiller verilerekte yapılabilmekte. Sevdiğiniz birkaç rengi bir araya getirerek kendinize özgün yeni lif modelleri oluşturabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz örgü lif modelleri galerimizi gezerek yeni ve kendinize özel modeller üretebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Son Moda Lif Örgüler başlıklı makalemizde en moda örgüler, farklı tarzda örgü modelleri ve son model lifler hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: 2017 lif modelleri,lif modelleri 2017
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Örgü modelleri, Tığ İşi, İğne Oyası, El İşi, Kadın Hobileri

2017 Örgü Lif Modelleri 2017 Örgü Lif Modelleri |
DMCA.com Protection Status