2016 Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri

2016 Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri

Bebeklerimiz, en değerli varlıklarımız. En korunmasız anlarında bile size ihtiyacı vardır. Bebeklerimize hepimiz gözümüz gibi bakarız. Eğer örgü işleri ile ilgileniyorsanız, örgü erkek bebek yelek modellerini mutlaka hem doğmadan önce hem de doğduktan sonra mutlaka araştırmış olmanız gerekiyor. Sadece kış mevsiminde değil her mevsimde sıcak tutulması gereken varlıklarımız,  özellikle kış aylarında daha sıcak tutulması gerekiyor.

 

Kış aylarını yavaş yavaş geride bıraktık fakat 2016 örgü erkek bebek yelek modelleri hala ve birkaç sene daha favori olmaya devam edecek türdendi. Evinizde bulunan yumuşak, bebekler için özel imal edilmiş olan bebek iplikleri sayesinde bebeklerimize motifli bebek yeleklerini kısa sürede örebilirsiniz. Erkek bebek yelek örneklerinde bu sene delikli modeller ve pirin örgü motifleri, nohut örgü motifleri ön plana çıktı.

 

Öreceğiniz erkek bebek yelek modellerinin alt kısmı için kendinizde örebilirsiniz ya da ben öremem diyorsanız mağazalardan evde örülmüş olan bebek yelek modellerine kombin yapacak şekilde de alışveriş yapabilirsiniz.

 

Sizler için hazırlamış olduğumuz 2016 bebek yelek modellerini aşağıda bulunan galerimizi dolaşarak değişik fikirler edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Motifli Kız Çocuğu Yelek Yapımı Anlatımlı başlıklı makalemizde anlatımlı yelek modelleri, kız çocuk yelek modelleri ve Motifli Kız Çocuğu Yelek Yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: erkek bebeği yelek modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Örgü modelleri, Tığ İşi, İğne Oyası, El İşi, Kadın Hobileri

2016 Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri 2016 Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri |
DMCA.com Protection Status