Örgü Modelleri

20 Adet İğne Oyası Modeli

20 Adet İğne Oyası Modeli

Sizler için hazırlamış olduğumuz 20 adet İğne oyası modeli, Anadolu’da en çok kullanılan, çeyizlerin olmazsa olmazı örgü modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle Havlu, tülbent ve bohça kenarları süslerinde bulunan iğne oyası modelleri, hanımların el emeği ile hazırlamış oldukları modeller arasında yer almakta. Bizde sizler için sitemizde 20 adet iğne oyası modeli paylaşmak istedik. Umarız içeriğimiz hoşunuza gider. 🙂

20 Adet İğne Oyası Modeli Yapılışı

El emeğiniz ile hazırlanmış olan oda takımlarında, zariflikleri ile göz dolduran iğne oyaları hanımların internet üzerinde en çok aradığı modellerdendir. iğne oyası modelleri  hakkında yazılmış olan bu makalede aradığınız iğne oyası modelleri ve iğne oyalar hakkında bir çok bilgiye ulaşabileceksiniz. Sizler için internet üzerinden derlediğimiz fotoğraf galerisi ile de en güzel iğne oyası modellerini bulabilirsiniz.

iğne oyası modelleri

Daha önce hanımlar günlerde ya da arkadaş toplantılarında birbirlerinden aldıkları örnekler yerine artık internet üzerinden bir çok modele ulaşabilmek mümkün. Arama motorları üzerinde yaptığınız ufak araştırmalar ile bile bir sürü iğne oyası modellerine çok kolay ulaşabilir, yapılışları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

20 Adet İğne Oyası Modeli Örnekleri

Yazımızın en başında da dediğimiz gibi aşağıda yer alan fotoğraf galerisi sayesinde bir modelden yola çıkılarak oluşturulmuş bir çok modele ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Sizlerde yorumlarda bildiğiniz iğne oyası modelleri hakkında yorum yaparak diğer gelen ziyaretçilerimize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Dilediğiniz bir model var ise anlatımlı olarak yapabilmemiz için yorumlarda istekte bulunabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status